image Chelsea përgatit ofertë prej 30 milionë eurove për Destin - Sinjali

Chelsea përgatit ofertë prej 30 milionë eurove për Destin

news image

Kampioni në fuqi i Evropës po përgatit ofertën për Serginio Dest me shumën prej 30 milionë funte.

Chelsea mund të bëjë një ofertë prej 30 milionë funtesh për mbrojtësin amerikan të Barcelonës, Sergino Dest, thotë Daily Express, përcjell Sinjali Sport.

Blutë po kërkojnë të investojnë në një lojtar të ri pasi Ben Chilwell për shkak të lëndimit do të mungojë përgjatë krejt sezonit dhe e shohin reprezentuesin e Shteteve të Bashkuara si një opsion të mirë për të rekrutuar. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: