image Chelsea përballet me Chesterfield në FA CUP, ja 11-shet startuese
[wp-story id="814678"]

Futboll

Chelsea përballet me Chesterfield në FA CUP, ja 11-shet startuese

news image

Chelsea e nis aventurën në FA Cup me përballjen ndaj Chesterfieldit, raporton Sinjali Sport.

Blutë presin në “Stamford Bridge” skuadrën inferiore që bën gara në ligën Nacionale që është elita e pestë në ishull.

Kampioni evropian synon fitoren në këtë takim që është i vlefshëm për raundin e 1/32-ës në Kupë, e që fillon nga ora 18:30.

11-shet startuese janë publikuar për këtë takim dhe ato janë:

/Gazeta Sinjali Sporti/