image Bruno bën shaka pas përsëritjes së shortit: Në sa ora mbahet raundi i tretë? - Sinjali

Bruno bën shaka pas përsëritjes së shortit: Në sa ora mbahet raundi i tretë?

news image

Shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë, UEFA, ka bërë sot një gabim trashanik gjatë tërheqjes së shortit. Shorti për 1/16 e finales së Champions League duhej të zhvillohej për herë të dytë, pas disa gabimeve teknike.

Pasi u caktuan çiftet zyrtarisht, Bruno Fernadnes i Manchester United nuk ka kursyer batutat në raport me UEFA.

“Në çfarë ore mbahet raundi i tretë i shortit”, ka shkruar Bruno Fernandes në Twitter.

Manchester United në raundin e parë tërhiqej kundër PSG, kurse në raundin e dytë dhe zyrtarisht tashmë do të ketë përballë Atletico Madrid. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin