image Bora Zemani reagon ashpër pas lajmeve për lidhjen mes Donaldit dhe Semit - Sinjali

Bora Zemani reagon ashpër pas lajmeve për lidhjen mes Donaldit dhe Semit

news image

Ish i dashuri i Bora Zemanit, Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj, shoqja e ngushtë e Borës, janë parë shumë të afërt gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme shqiptare, Big Brother VIP.

Pas lajmeve të shumta, më në fund ka reaguar edhe Bora, e cila ka thënë se Semi dhe Donaldi janë njohur prej saj.

Më poshtë mund ta lexoni reagimin e Borës:

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin