image Bora dhe Donaldi e “djegin” dasmën e Arbër Hajdarit (VIDEO)
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Bora dhe Donaldi e “djegin” dasmën e Arbër Hajdarit (VIDEO)

news image

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit dhe moderatorja janë argëtuar pa fund në ceremoninë me shumë të ftuar VIP.

Në një moment, ata shihen duke kërcyer ndërsa janë të përqafuar me njëri-tjetrin.

/GazetaSinjali/