COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Showbiz/ Bertan Asllani paralajmëron projekt muzikor

news image

Këngëtari i njohur, Bertan Asllani ka kohë që i ka munguar skenës muzikore shqiptare me këngët e tij.

Megjithëkëtë, këngëtari po paralajmëron se së shpejti do ta sjellë një projekt të ri muzikor, që shënon rikthimin e tij pas ca kohësh.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtari përmes një fotografie në Instagram.

Bertani qe një kohë u shpërngul në shtetin e Turqisë, ku lansoi disa këngë në gjuhën turke si dhe filloi edhe profesionin e ri si aktor, ku mori pjesë në disa seriale turke, njëri ndër ta ishte edhe “Goç Zamani”, ku luajti së bashku me aktoren e njohur turke Cansu Tosun./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

Loading… 👽

A post shared by @ bertanasllani on


Shpërndaje artikullin