image Befasohet prezantuesja e motit, djali 9-muajsh i afrohet në studio derisa ishte në transmetim - Sinjali

Befasohet prezantuesja e motit, djali 9-muajsh i afrohet në studio derisa ishte në transmetim

news image

Prezantuesja e motit në televizonin ABC7 pati një befasi të këndshme gjatë transmetimit direkt, kur në studio futet fëmija i saj dhe afrohet derisa ajo po jepte motin.

Leslie Lopez po raportonte për motin në Los Angeles të Kalifornisë, kur djali i saj 9-muajsh, Nolan i bëri një vizitë të “paparalajmëruar”.

Duke parë se ishte në transmetim dhe nuk kishte nga t’ia mbante, ajo vendosi për pak sekonda ta ndërpresë raportimin dhe ta kap vogëlushin.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin