image Beatrix largohet nga Big Brother, Donaldi shpërthen në lot - Sinjali

Beatrix largohet nga Big Brother, Donaldi shpërthen në lot

news image

Beatrix është eleminuar nga shtëpia e Big Brother me votat e publikut.

Derisa Beatrix përshëndetej me konkurrentët e tjerë, Donaldi shpërtheu në lot, pasi e kuptoi lajmin për largimin e saj.

Por, ajo mund të rikthehet përsëri në shtëpi pasi që babagjyshi dhuroi bileta kthyese.

Të nominuar për këtë javë ishin Beatrix, Donaldi dhe Einxhel.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: