image BBVA përjashton Meritonin dhe Ilnisën

Bota e Yjeve

BBVA përjashton Meritonin dhe Ilnisën

news image

BBVA ka përjashtuar Meritonin dhe Ilnisën nga gara e BBVA.

Ledioni menjëherë ka paralajmëruar publicitet, ndërsa ka paralajmëruar se tash çfarë do të ndodhë me ta.

/GazetaSinjali/