image Barcelona dhe Athletic Bilbao shkojnë në vazhdime - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Barcelona dhe Athletic Bilbao shkojnë në vazhdime

news image

Ndeshja në mes Barcelonës dhe Athletic Bilbaos ka shkuar në vazhdime, pasi që koha e rregullt përfundoi me barazim 2-2.

Për Barcelonën të dy golat i shënoi Griezmann, shkruan Sinjali Sport.

Kurse, për mysafirët shënuan De Marcos dhe Villalibre.

Fituesi i kësaj ndeshje do të shpallet kampion i Superkupës së Spanjës.

/Sporti në Sinjali/


Shpërndaje artikullin