COVID-19

Të infektuar

165

Të sheruar

24

Të vdekur

3

Showbiz/ Azet zbulon datën se kur do ta publikojë këngën e re

news image

Rep-artisti i njohur shqiptar, Azet e ka zbuluar datën se kur do ta publikojë projektin më të ri muzikor.

Ai këtë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku numëron mbi 1.5 milion ndjekës, transmeton Gazeta Sinjali.

“E enjte 23:59”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë së publikuar, ku shihet se është shkrepur gjatë xhirimeve të klipit.

Azet nuk ka bërë të ditur se si titullohet projekti apo detaje të tjera rreth tij dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

Donnerstag 23:59 Uhr!

A post shared by AZET (@kmn_azet) on


Shpërndaje artikullin