image Azet publikon këngën e re “Remontada”

Bota e Yjeve

Showbiz/ Azet publikon këngën e re “Remontada”

news image

Rep-artisti i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Azet e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Remontada” dhe është në bashkëpunim me Sofiane, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë këngë artistët e kanë publikuar të shoqëruar me videoklip në kanalin YouTube.

“Remontada”, është në kanalin zyrtar të Sofiane dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/