image Autostrada në Kaliforni u nda në gjysmë nga përmbytjet-VIDEO

Botë

Autostrada në Kaliforni u nda në gjysmë nga përmbytjet-VIDEO

news image

Mijëra udhëtarë dhe shoferë kamionësh të nisur për në Arizona u desh të ktheheshin prapa, pasi përmbytjet e ndanë në gjysmë autostradën në Interstate 10 pranë kufirit Arizona-Kaliforni, shkruan BBC.

Përmbytjet u shkaktuan nga shirat sezonale.

KËTU mund ta shihini videon e plotë.

/GazetaSinjali/