image Atdheu dhe Sindi vazhdojnë romancën jashtë programit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Atdheu dhe Sindi vazhdojnë romancën jashtë programit

news image

Ndër protagonistët që komentohen mjaftë për paraqitjet e tyre janë edhe Atdheu dhe Sindi.

Mes dyshes kemi parë mjaftë afërsi, por që çdo gjë o kanë dhënë fund duke deklaruar se e shohin njëri tjetrin vetëm si miq.

E gjithë kjo doli të jetë një falsitet pasi ata u panë në një ndejë së bashku.

Ne një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet se mes dyshes ka diçka më shumë se miqësi./Gazeta Sinjali/
Shpërndaje artikullin