image Ashtu siç ia nisi përfundon pjesa e parë mes Man United dhe Wolves, dominimi i takon mysafirëve - Sinjali

Ashtu siç ia nisi përfundon pjesa e parë mes Man United dhe Wolves, dominimi i takon mysafirëve

news image

Xhiroja e 21-të në Premierligë mbyllet me takimin mes Manchester United dhe Wolverhampton Wanderers që po luhet, shkruan Sinjali Sport.

Djajtë e Kuq barazuan me ujqërit në ‘Teatrin e Ëndrrave’ pa gola me rezultat 0-0 në 45 minutat e parë.

Mysafirët i dominuan vendasit me raste dhe me posedim, por pa zhbllokuar shifrat.

Dy ekipet në fjalë kërkojnë fitoren, që të mbesin në garë për pozitat që dërgojnë në garat evropiane. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin