image Arta Nitaj shfaq trupin si peshk në fotografitë e fundit

Fitnes

Arta Nitaj shfaq trupin si peshk në fotografitë e fundit

news image

Aktorja dhe modelja e njohur kosovare, Arta Nitaj, po i kushton shumë vëmendje llogarive të saj në rrjetet sociale. Ajo publikon çdo ditë për fansat fotografi dhe video të ndryshme.

Ndër postimet më të shpeshta të saj janë ato nga palestra.

Bukuroshja ka treguar edhe njëherë rezultatet që ka arritur në palestër, ku padyshim duket tejet joëshëse. /Gazeta Sinjali/