COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Arsyet pse duhet t’i pastroni flokët me uthull molle

news image

Uthulla e mollës e tretur në ujë është medikamenti më natyral për të pastruar flokët.

Uthulla jo vetëm që pastron flokët mirë, por ju jep edhe shkëlqim atyre, transmeton Sinjali.

Tri arsyet pse duhet t’i pastroni flokët me uthull molle:

Ka veprim forcues dhe parandalon rënien e flokëve

Image result for parandalon renien e flokeve

Jep shkëlqim

Image result for shkelqimi i flokeve

Largon yndyrat dhe ka veprim neutralizues./Sinjali/

Image result for floke te shendetshem

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: