image Arrestohet një person në Prishtinë pasi rrahu gruan e tij - Sinjali

Arrestohet një person në Prishtinë pasi rrahu gruan e tij

news image

Është arrestuar një person në Prishtinë, pasi ka rrahur bashkëshorten e tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia njofton se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe së bashku me fëmijën është dërguar në strehimore. Kurse i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 Ky është njoftimi i plotë i Policisë së Kosovës:

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Ajo së bashku me fëmijën është dërguar në strehimore. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin