image Arrestohet dhe më pas lirohet babai që rrahu vajzën e tij në Prishtinë - Sinjali

Arrestohet dhe më pas lirohet babai që rrahu vajzën e tij në Prishtinë

news image

Policia e Kosovës dje ka arrestuar një burrë, i cili dyshohet se ka sulmuar fizikisht vajzën e tij në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali. 

E gjithë ngjarja dyshohet se nisi pas një fjalosje që vajzat e të dyshuarit kishin pasur mes vete. 

Vajza që u sulmua nga babai ka pësuar lëndime dhe ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin