image Antidroga zbarkon në Prizren, arrestohen disa persona dhe sekuestrohen lëndë narkotike

Siguri

Antidroga zbarkon në Prizren, arrestohen disa persona dhe sekuestrohen lëndë narkotike

news image

Njësiti i Antidrogës në Policinë e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion kundër drogës në komunën e Prizrenit, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë me dije se aksioni ka rezultuar me arrestimin e disa personave të dyshuar si dhe është sekuestruar një sasi e drogës.

Sinjali do t’iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin.  

/GazetaSinjali/