image Ankohet sërish se s’ka lojtarë, Mourinho kërkon tre futbollistë - Sinjali

Ankohet sërish se s’ka lojtarë, Mourinho kërkon tre futbollistë

news image

Jose Mourinho edhe njëherë u ka dërguar mesazh drejtuesve të klubit se ka Manchester United nevojë për futbollistë.

Sipas Gazzetta dello Sport, kjo kërkesë pritet t’i përmbushet atij.

Max Aarons, Corentin Tolisso dhe Florian Grillitschin janë synim i Mourinhos.

Për Aarons, Roma është e gatshme të paguajë milionë euro, derisa për Tolisso dhe Grillitsch dëshiron të arrijë para-kontratë për t’i marrë ata falas në verën e vitit 2022.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin