image Alketa Vejsiu përgjigjet në “pyetjen e tmerrshme” që i bëri një ndjekës - Sinjali

Alketa Vejsiu përgjigjet në “pyetjen e tmerrshme” që i bëri një ndjekës

news image

Jo rrallë herë, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu realizon biseda virtuale me ndjekësit e saj.

Ata duan të dinë shumë detaje nga jeta e saj personale, profesionale dhe qëndrimet që mban.

Por jo gjithherë pyetjet që ajo pranon janë dashamirëse. Së fundmi pyetja që ajo pranoi, e cilësoi si të tmerrshme.

“Sa njerëz ke shkelur me këmbë për të arritur aty ku je?”, ishte pyetja e ndjekësit.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin