image Aksident trafiku në Prizren, përplasen dy vetura (FOTO)

Siguri

Aksident trafiku në Prizren, përplasen dy vetura (FOTO)

news image

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në Prizren.

Aksidenti mes një veture Golf dhe një “pikapi” Volkswagen ndodhi saktësisht në dalje të autostradës në veri të Prizrenit.

uuuyyuyy

Nga disa pamje të dërguara nga sinjalizues për Gazetën Sinjali, bëhet fjalë për një aksident jo të lehtë, ku vetura shihet gati tërërisht e shkatërruar.

Për aksidentin janë njoftuar tashmë policia dhe ambulanca.

Sinjali do të iu mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/