image Aksident në Thumanë, vdes këmbësori - Sinjali

Aksident në Thumanë, vdes këmbësori

news image

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në Thumanë, ku një person ka ndërruar jetë.

Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30 te rrethrrotullimi në Thumanë, ku makina ka përplasur një këmbësor, i cili, si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: