image Afërdita Dreshaj tani e tutje do të vozisë këtë veturë luksoze (Foto) - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Afërdita Dreshaj tani e tutje do të vozisë këtë veturë luksoze (Foto)

news image

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është bërë me veturë të re.

Këtë e ka shfaqur përmes fotografive që ka shpërndarë në InstaStory.

Ajo tashmë ka në pronësi veturën luksoze të tipit  “Porsche”.

“Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar ajo sipër fotografisë që ndau me ndjekësit nga vetura e re.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin