image Adelina Ismajli dhe Sabri Fejzullahu vijnë së shpejti me një këngë

Bota e Yjeve

Adelina Ismajli dhe Sabri Fejzullahu vijnë së shpejti me një këngë

news image

Këngëtarja Adelina Ismajli ka bërë të ditur se është duke punuar në një projekt të ri muzikor.

E këtu bëhet fjalë për një bashkëpunim me këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Artistja kosovare e ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Instagram duke ndarë pamje nga videoklipi.

“Së shpejti” ka shkruar Ismajli, duke i bashkangjitur në publikim të gjithë bashkëpunëtorët e këtij projekti.

/GazetaSinjali/