image A është bërë pishman Tea që ka qenë pjesëmarrëse në “Përputhen”?
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

A është bërë pishman Tea që ka qenë pjesëmarrëse në “Përputhen”?

news image

Derisa në emisionin “Goca dhe Gra” po diskutohej për emisionin e dashurisë, “Përputhen”, Tea Trifoni tregoi nëse ishte bërë pishman që është bërë pjesë e saj.

 “Nuk jam bërë pishman që jam bërë pjesë e programit dhe ato që kam bërë atje. Por, për ato gjëra që di tani, do kisha bërë gjëra shumë ndryshe”, tha ish-konkurrentja.

Ajo shtoi se nuk do të ishte aq e urtë, nuk do kishte rënë pre e presionit dhe do të ishte më transparente më të gjithë.  

Komentet bëjini ju! Tea Trifoni sapo bëri një super ndryshim në look! -  News 31

Ndërkaq e pyetur për sezonin e dytë të këtij programi ajo u shpreh se në fillim i kishin pëlqyer dy djem, por që më vonë ka ndryshuar mendim.

“Kam parë më tepër vajzat. Më pëlqyen dy djem në fillim, por hapën gojën dhe ndryshova mendim”, tha Tea pa përmendur emra./GazetaSinjali/

Nuk ka pse e mban më sekret/ Tea Trifoni kapet 'mat', del pamja e plotë e  të dashurit të saj të ri (VIDEO) – Autental