image Gigi Hadid mahnit me veshjen teksa merr pjesë në ngjarjen e lansimit për bashkëpunimin e saj me "Frankies Bikinis" në New York - Sinjali

Gigi Hadid mahnit me veshjen teksa merr pjesë në ngjarjen e lansimit për bashkëpunimin e saj me “Frankies Bikinis” në New York

news image

Të gjithë sytë ishin te Gigi Hadid teksa ajo kishte veshur rroba me ngjyrë blu dhe të bardhë në një event të lansimit për bashkëpunimin e saj të ri, Gigi x Frankies Bikinis, të dielën, transmeton Gazeta Sinjali.

Ndërsa përgatitej për të promovuar markën e saj të fundit të biznesit, supermodelja 27-vjeçare dukej rrezatuese në pjesën e sipërme të saj të frymëzuar nga të brendshmet, pantallonat bezhë dhe një këmishë mbi supet e saj të tonifikuara.

Për këtë rast, nëna e një fëmije kishte vendosur një grim glam, duke përfshirë një buzëkuq të kuq të ndezur, blush dhe bronz.

Ajo kishte vendosur edhe aksesorë me një palë taka të bardha dhe një çantë blu të ndezur për një natë argëtuese, e cila përputhej me rimelin e saj të shndritshëm.

Ndërsa foli për miqësinë e tyre të gjatë nga “Vogue” muajin e kaluar, bashkëpunuesi i saj, Aiello dha detaje nga bashkëpunimi i tyre duke mos i munguar shprehjet më të mira për modelen.

“Ajo është edhe drejtuese edhe kujdestare, dhe ka qenë vetvetja autentike që nga dita kur e takova”, tha stilisti. “Ajo është shumë punëtore, tepër inteligjente dhe lloji i personit që ia del përpara për t’i bërë njerëzit rreth tyre të ndihen të dashur dhe rehat”.

Aiello, i cili e njeh yllin që nga klasa e tetë, gjithashtu vuri në dukje se Hadid “në thelb të saj përputhet saktësisht me atë se kush është vajza Frankies dhe çfarë përfaqëson kjo markë”.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin