COVID-19

Të infektuar

11130

Të shëruar

6817

Të vdekur

381

Zyrtare: Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza transferohen te Ballkani

news image

FC Ballkani ka njoftuar që tashmë edhe zyrtarisht Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza do të jenë pjesë e kësaj skuadre.

Klubi njoftoi që me Zekën kanë nënshkruar kontratë 2 vjeçare kurse me Haxhihamzën kontratë tri vjeçare, shkruan Gazeta Sinjali.

Mevlan Zeka ishte pjesë e Feronikelit kurse Kenan Haxhihamza ishte pjesë e SC Gjilanit.

Klubi ju ka dëshiruar të dy  futbollistëve mirëseardhje.

Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin