image Zjarr te Piramida në Tiranë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

38431

Të shëruar

23754

Të vdekur

989

Zjarr te Piramida në Tiranë

news image

Mbrëmjen e sotme ambientet e Piramidës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë u kapluan nga zjarri, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç raportojnë mediat atje, nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale.

Flakët u fikën pas pak minutash nga shërbimi i zjarrfikësve që u dërgua në vendngjarje.

Ndërkohë që grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin