image Zëri festoi ditëlindjen e 2-të, Gjiko dhe Elita e “mbulojnë” me dhurata - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Zëri festoi ditëlindjen e 2-të, Gjiko dhe Elita e “mbulojnë” me dhurata

news image

Çifti i njohur i estradës, Gjiko dhe Elita, gjatë ditës së djeshme kanë fëstuar ditëlindjen e 2-të të djalit të tyre, Zërit.

Shkaku i situatës, për të nuk u organizua një festë e madhe siç edhe do bëhej në kohë normale, por sërish nuk mbeti pa një event në familje.

Në kushte shtëpie, Zëri duket të jetë lumturuar shumë me dhuratat.

Dhuratat të cilat i pranoi dje Zëri mund t’i shihni më poshtë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin