COVID-19

Të infektuar

11130

Të shëruar

6817

Të vdekur

381

Zeneli startues dhe Berisha në bankën rezervë për ndeshjen miqësore kundër Vojvodës

news image

St Liege dhe Reims do të përballen sot në ndeshjen miqësore.

E në këtë ndeshje që nga minuta e parë për Reims do të luajë futbollisti kosovar, Arbër Zeneli kurse i sapo transferuari, Valon Berisha do të jetë në bankën rezervë, shkruan Gazeta Sinjali.

Kurse për skuadrën e St. Liege do të luajë futbollisti tjetër kosovar, Mërgim Vojvoda.

Kjo ndeshje pritet të fillojë nga ora 15:00.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin