image Zemaj shkon sot në Gjakovë, viziton QKMF-në dhe Spitalin e Përgjithshëm - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15063

Të shëruar

12570

Të vdekur

613

Zemaj shkon sot në Gjakovë, viziton QKMF-në dhe Spitalin e Përgjithshëm

news image

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj do ta vizitojë sot Spitalin e Përgjithshëm të Gjakovës “Isa Grezda”.

Kështu është paralajmëruar në ngjarjet që do të ndodhin sot në Kosovë.

Zemaj po ashtu do të takohet edhe me kryetarin e Komunës së Gjakovës Ardian Gjini në orën 13:00. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: