image Zbulohet fanella e tretë e AC Milan për sezonin e ri - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Zbulohet fanella e tretë e AC Milan për sezonin e ri

news image

Është zbuluar fanella e tretë e AC Milan që do të vishet nga futbollistët në edicionin e ri 2021/2022.

Fanella do të përmbajë dy vija të trasha në gjoks dhe mbi to do të jetë llogoja e PUMA-s dhe llogoja e kluibit.

Kjo do të vishet kur Milan do të luajë si mysafir. Fanellat u prezantuan nga faqja Footy Headlines.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin