COVID-19

Të infektuar

10590

Të shëruar

6248

Të vdekur

354

Xhensila dhe Ardiani publikojnë këngën “Panorama”

news image

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga e titulluar “Panorama” u publikua para pak minutash në kanalin zyrtar të Youtubë, ku për 10 minuta është dëgjuar më shumë se 23 mijë herë.

Në videoklip, Xhensila shfaqet mjaft tërheqëse./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin