COVID-19

Të infektuar

9492

Të shëruar

5349

Të vdekur

284

Vojvoda mposht Zenelin dhe Berishën

news image

Ka përfunduar ndeshja miqësore mes Standard Liege dhe Reims.

Rezultati i këtij takimi ishte 1:0 për ekipin belg.

Për Liegen luajti Mërgim Vojvoda, kurse për ekipin francez u paraqitën Arbër Zeneli dhe Valon Berisha.

Golin e vetëm të ndeshjes e realizoi marokeni, Mehdi Carcela-Gonzalez./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin