image Vjen postimi i parë nga Enca pas lirimit nga burgu (FOTO)

Bota e Yjeve

Vjen postimi i parë nga Enca pas lirimit nga burgu (FOTO)

news image

Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator për kultivim të bimëve narkotike.

Asaj iu gjetën 5 vazo me rrënjë kanabisi sativa në ballonin e shtëpisë.

Pas lirimit nga burgu, sot e bëri postimin e parë.

Në “Instastory” postoi një zemër të kuqe. Ky emoji përfaqëson dashurinë, afeksionin, mirënjohjen, lumturinë, gëzimin dhe të gjitha emocionet e mëdha.

/GazetaSinjali/