image Vijojnë punimet në stadiumin e Kukësit, Rama: Gati në shtator me kushte dinjitoze - Sinjali

Vijojnë punimet në stadiumin e Kukësit, Rama: Gati në shtator me kushte dinjitoze

news image

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet nga punimet që po zhvillohen në stadiumin e Kukësit, transmeton Gazeta Sinjali.

Ai tha se projekti po vijon me ritme të shpejta, derisa ka njoftuar se në muajin shtator stadiumi pritet që të jetë gati dhe do të jetë me kushte dinjitoze për ekipin e këtij qyteti.

MIRËMËNGJES dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit, që në shtator të jetë gati me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit, ju uroj një ditë të mbarë”.  /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin