image Abelard Tahiri dhe Rexhep Selimi përplasen për Devollët - Sinjali

Abelard Tahiri dhe Rexhep Selimi përplasen për Devollët

Abelard Tahiri dhe Rexhep Selimi përplasen për Devollët.

🗣"Vetëvendosje financohet nga Devollët"🗣"A të kujtohet kujt iu patë tha fyti?"Abelard Tahiri dhe Rexhep Selimi përplasen për Devollët.#KuvendiiKosoves #PDK #VV

Gepostet von Sinjali am Montag, 12. Oktober 2020