image VIDEO/ Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”, marinsi braktis detyrën dhe ikën nga frika - Sinjali

VIDEO/ Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”, marinsi braktis detyrën dhe ikën nga frika

news image

Një rrufe ra shumë pranë “Shtëpisë së Bardhë” një ditë më parë në SHBA.

Rrufeja ra në parkun “Lafayette” i cili ndodhet pranë selisë së qeverisë amerikane.

Si pasojë e rënies së rrufesë mbetën të plagosur 4 persona, dy burra dhe dy gra, të cilët ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Lidhur me ngjarjen janë publikuar edhe pamje nga momenti i rënies së rrufesë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin