image Vetëplagoset me armë zjarri, ndërron jetë 46-vjeçari në Tiranë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Vetëplagoset me armë zjarri, ndërron jetë 46-vjeçari në Tiranë

news image

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në rrugën “Josif Pashko”, në Tiranë ku një person është vetëplagosur me armë zjarri dhe ka ndërruar jetë.

46-vjeçari është dërguar në gjendje të rëndë për jetën në spital, por fatkeqësisht nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra, shkruan tch.

Sherbimet e Policisë kanë bërë identifikimin e shtetasit S. A., 46 vjeç, i cili si pasojë e plagës së marrë ka ndërruar jetë në spital.

Vazhdon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes më tutje./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin