image Vendbanimet që shënuan raste të reja me koronavirus në Komunën e Gjakovës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15063

Të shëruar

12570

Të vdekur

613

Vendbanimet që shënuan raste të reja me koronavirus në Komunën e Gjakovës

news image

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë konfirmuar 193 raste të reja me koronavirus, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërsa vetëm në Komunën e Gjakovës janë konfirmuar 8 raste të reja.

Rastet e reja nga kjo komunë vijnë nga 2 vendbanime: 7 në Gjakovë dhe 1 në Bec.

Mëposhtë mund t’i shihni se nga cilat vendbanime vijnë rastet e reja me COVID-19./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin