image “The Crown”, Netflix zbulon se çfarë do të shohim në sezonin e 6-të dhe të fundit

Film

“The Crown”, Netflix zbulon se çfarë do të shohim në sezonin e 6-të dhe të fundit

news image

Numërimi mbrapsht për sezonin e gjashtë dhe të fundit të ‘The Crown’, me Netflix duke zbuluar një pamje të asaj që do të vijë këtë sezon, ka filluar.

Sipas CNN, platforma e transmetimit publikoi në Instagram një foto që është një ftesë dasme, konkretisht ajo e Karolos dhe Camilës në vitin 2005.

“Pas gjashtë sezonesh, shtatë vitesh dhe tre kastesh, The Crown përfundon këtë vit. Këtu është një aluzion i asaj që do të vijë në sezonin tonë të fundi”, thuhet në mbishkrim.

Deri më tani, nuk dihet asnjë datë e publikimit për serialin, përveç se do të transmetohet në fund të vitit 2023.

/GazetaSinjali/