image Të famshmit befasojnë me veshjet e tyre në Met Gala 2021 - Sinjali

Të famshmit befasojnë me veshjet e tyre në Met Gala 2021

news image

Met Gala si një nga ngjarjet më të mëdha të modës, ka hapur tapetin e kuq në New York.

E mbajtur për të mbledhur fonde për Institutin e Kostumeve të Muzeut Metropolitan të Artit, Gala rikthehet pasi nuk u mbajt vitin e kaluar.

Dhe megjithëse të ftuarit të famshëm duhet të ndjekin rregullat e COVID-19, përfshirë mbajtjen e maskave në ambiente të mbyllura, kjo nuk i ka ndaluar shumë që të na befasojnë me veshjet e tyre.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin