image Summer Walker dhe Bryson Tiller publikojnë këngën e re - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15002

Të shëruar

12451

Të vdekur

614

Muzikë/ Summer Walker dhe Bryson Tiller publikojnë këngën e re

news image

Dy artistët e njohur amerikanë Summer Walker dhe Bryson Tiller, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Playing Games” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Walker në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë mbi 1 milion klikime.

Krahas klikimeve, kënga ka marrë edhe komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin