image Storiet që tregojnë se martesa është vërtetë argëtim - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107921

Të shëruar

105549

Të vdekur

2265

Storiet që tregojnë se martesa është vërtetë argëtim

news image

Martesa mund të jetë vërtetë argëtim, nëse të dy partnerët kanë një sens humori. E kjo është një gjë e rëndësishme për një marrëdhënie të fortë dhe të qëndrueshme.

Më poshtë gjeni disa histori qesharake nga çiftet që nuk kanë pasur turp t’i postojnë ato në rrjete sociale.

1 . Unë i kërkova burrit tim që të merrte disa tampona, ndërsa ai ishte jashtë dhe ai më dërgoi këtë foto. Jam e frikesuar.”

2. Gruaja ime e ka varur këtë kornizë fotografike në mur për shumë kohë pa ndonjë fotografi në të. Sonte, pasi ajo shkoi të flinte, vendosa ta marr këtë çështje në duart e mia. “

3. “Burri im më kërkoi të ngrohja diçka sepse ai e donte atë shumë krokante. Them që e gozhdova ”

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin