COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Gjilanasi hedhë mbeturinat me thasë në qendër të qytetit

news image

Një sinjalizues ka filmuar momentin kur një qytetar hedhë mbeturinat në qendër të qytetit, pranë ‘Xhamisë së Vogël’ në Gjilan.

Burri i moshuar hedhë sasi të madhe mbeturinash në rrugë dhe largohet nga vendi i ngjarjes.

Raste të tilla kur qytetarët ndotin ambientin nuk janë të pakta edhe në qytete të tjera të Kosovës.

Për më shumë shihni videon. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin