COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Si u transformuan 10 gratë më të famshme në botë

news image

Disa ndryshime të vogla në pamje janë totalisht transformuese. Një prej atyre gjërave që ka fuqinë të ndryshojë të gjithë pamjen tuaj të jashtme janë edhe balluket

“Balluket mund të ndryshojnë gjithë strukturën e fytyrës suaj. Ato mund të krijojnë përshtypjen e mollëzave të theksuara dhe mund të nxjerrin në pah disa tipare të fytyrës”, thotë Gloria Witherspoon-Friskco, një stiluese flokësh e njohur në Nju Jork.

Për të kuptuar si mund t’jua ndryshojnë pamjen totalisht balluket, hidhuni një sy këtyre vajzave të famshme./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin