image Si dy pika uji, këta të famshëm ngjajnë me njëri-tjetrin
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Si dy pika uji, këta të famshëm ngjajnë me njëri-tjetrin

news image

Ne të gjithë ndoshta kemi një sozi diku në botë. Edhe kjo nuk kufizohet vetëm te njerëzit e zakonshëm, të zakonshëm. E njëjta gjë ndodh edhe me të famshmit.

Jessica Chastain dhe Bryce Dallas Howard, për shembull, shpesh ngatërrohen nga shumë njerëz për shkak të ngjashmërisë së tyre të çuditshme. Dhe ka të tjerë të famshëm që u ndodh e njëjta gjë.

SARAH HULAND DHE MILA KUNIS

Dy aktoret shpesh ngatërrohen nga fansat në rrugë. Në një festë Nylon, në fakt, Kunis i pranoi Hulandit se ajo zakonisht nuk i korrigjon dhe se i lejon të mendojnë se ajo është me të vërtetë ylli i ‘Modern Family’.

KATY PERRY DHE ZOOEY DESCHANEL

Aktorja dhe këngëtarja duken si dy pika uji, pasi kanë lëkurë të bardhë, sy të mëdhenj blu dhe të njëjtin prerje naive të flokëve të errët.

ISLA FISHER DHE AMY ADAMS

Dy aktore të tjera me një ngjashmëri të jashtëzakonshme. Flokë portokalli, i njëjti model, vështrim i therës dhe lëkurë e pastër e bardhë. Ato e dinë ngjashmërinë dhe e shijojnë atë.

JEFFREY DEAN MORGAN DHE JAVIER BARDEM

Kur Jeffrey Dean Morgan hyri në Spitalin Grace të Seattle në “Grey’s Anatomy”, ne duhej të shikonim përsëri dhe përsëri për t’u siguruar që nuk ishte fituesi i Oskarit, Bardem. Morgan tani po thyen zemrat në “The Walking Dead”, raporton AbcNews.

LOGAN MARSHALL GREEN DHE TOM HARDY

Sikur të mos mjaftonte që Hardy është një yll, ai duhej të kishte një klon me të njëjtin imazh.

/GazetaSinjali/