image Shtatë mënyra për të veshur fustane dhe çizme në frymën e stinës - Sinjali

Shtatë mënyra për të veshur fustane dhe çizme në frymën e stinës

news image

Ndonëse veshjet dhe çizmet janë një kombinim i përjetshëm me të cilin nuk ka gabim, çdo sezon vjen me ndryshime të vogla

Aq i thjeshtë, dhe aq efektiv, kombinimi i një fustani dhe i çizmeve çdo vjeshtë bie në sy si një nga formulat e preferuara që përshtatet lehtësisht me çdo stil dhe rast.

Kur doni të dukeni perfekt, çizmet e zeza janë gjithmonë një zgjedhje e zgjuar, ndërsa nëse doni një stil paksa më mbresëlënës, sillni një fustan elegant të shoqëruar me çizme të trasha, por modelet e thjeshta do të funksionojnë më së miri me këpucët kauboj.

Edhe pse fustanet dhe çizmet janë një kombinim i përjetshëm me të cilin nuk ka gabim, çdo sezon vjen me ndërrime të vogla.

Më poshtë gjeni kombinimet më të mira për këtë vjeshtë.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin